marina-kremik
Marina “Kremik”

Price: 900
  • Duration: Minutes
  • Timings: 12:00 AM - 12:00 AM
More

Marina Kremik smještena je u slikovitoj uvali okruženoj stoljetnim vinogradima gdje uspijeva čuveno vino “Babić”. Smještena južno od Šibenika, duboko uvučena u kopno, ova marina zasigurno je jedna od najzaštičenijih na Jadranu. Nacionalni park Kornatiudaljen je 30 Nm, a splitska zračna luka samo 30 km.

Marina raspolaže s 393 veza u moru i 150 na kopnu, od kojih je svaki opskrbljen vodom i strujom od 220V/380 V. Marina je dobro osvijetljena i čuvana.

Od sadržaja izdvajamo recepciju, restoran, samoposlugu, trgovinu nautičke opreme, ovlašteni servis za Yanmar, Volvo, Caterpilar, Mercruiser, tehničku službu s kompleksom radionica i taxi službu na Vaš zahtjev.

 

Postoji i mogućnost iznajmljivanja velikog broja luksuznih charter plovila:

Anamore Yachting: www.anamoreyachting.com

Offshore Boote: www.offshore-boote.at

TEB informatika: www.teb-informatika.hr

Mare Charter: www.marecharter.hr

More Charter: http://morecharter.com

Navigator Charter: http://navigator-charter.com

Veritas Yachting: www.veritas-yachting.com

Yacht 202: www.yacht202.com

Felyma Yachting: www.felyma.sk

 

 

Svim zaljubljenicima mora marina Kremik zasigurno će biti jedna od najdražih luka.

Za više informacija posjetite službenu stranicu:
www.marinakremik-adriatiq.com